18 Yaşından büyük olduğunuzu teyit etmek için lütfen doğum tarihinizi girin.

BU SİTEYE GİRİŞ YAPABİLMENİZ İÇİN 18 YAŞINDAN BÜYÜK OLMAK ZORUNDASINIZ

"Türkiye’de son yıllarda hızla gelişen turizm ve gastronomi sektörüne hizmet vermek amacıyla hayata geçen International Wine and Spirits Academy (IWSA) bir Mey/Diageo Türkiye kuruluşudur.

Alkollü içecekler sektörü çalışanlarının kariyer ve kişisel gelişim yolculuklarında profesyonel başarı için öncü bir kuruluş olmayı hedefleyen IWSA Fermente ve distile içecekler hakkında aranılan her türlü bilginin bulunabileceği bir eğitim ve uygulama merkezi olarak Türkiye gastronomi sektörü için büyük bir açığı da kapamayı hedeflemektedir."

Anason Muhabbetleri

22.02.2020

​​​

Edebiyattan müziğe, sosyolojiden tarihe, tarımdan sinemaya; çilingir sofrasına dair pek çok konu Anason Muhabbetleri'nde! Değerli konuşmacıların uzmanlık alanlarıyla ele aldığı oturumlar, meze molaları ve bol bol muhabbet 22 Şubat'ta sizi bekliyor.

Konuşmacılar; Ahmet Uhri, Fügen Basmacıo, İlber Ortaylı, Sevim Gözay, Erdir Zat, Serkan Altuniğne, Duygu Beypınar, Koray Özcan, Nilhan Aras, Metin Solmaz, Cavit Saatçi, Yücel Özalp, Ayşe Şensılay, Şengün Kılıç, Akif Kurtuluş, Levent Kömür, Ferit Sarper, Murat Meriç

Biletler Biletix'te!

Sektör profesyonellerine yönelik rakı kültürünü anlatmak amacı ile hazırlanmış bir seminerdir.Web site - Program.jpg

   
   
   

Size Önerdiğimiz Diğer Etkinlikler