18 Yaşından büyük olduğunuzu teyit etmek için lütfen doğum tarihinizi girin.

BU SİTEYE GİRİŞ YAPABİLMENİZ İÇİN 18 YAŞINDAN BÜYÜK OLMAK ZORUNDASINIZ

"Türkiye’de son yıllarda hızla gelişen turizm ve gastronomi sektörüne hizmet vermek amacıyla hayata geçen International Wine and Spirits Academy (IWSA) bir Mey/Diageo Türkiye kuruluşudur.

Alkollü içecekler sektörü çalışanlarının kariyer ve kişisel gelişim yolculuklarında profesyonel başarı için öncü bir kuruluş olmayı hedefleyen IWSA Fermente ve distile içecekler hakkında aranılan her türlü bilginin bulunabileceği bir eğitim ve uygulama merkezi olarak Türkiye gastronomi sektörü için büyük bir açığı da kapamayı hedeflemektedir."

Yazın İçecekleri Soğuk Tutma Yöntemleri


Yaz sıcakları ile buluştuğumuz bu günlerde içeceklerimizi soğuk tutma yöntemlerini gözden geçirmek için mükemmel bir zaman.

 

3.jpgBardak Soğutucusu

Farklı bardak tiplerindeki içecekler ile de uyumlu alternatifleri olan bardak soğutucusu, yazın içeceklerimizi soğuk tutmak için güzel bir alternatif olabilir.


5.jpg


 

Soğutucu Çantalar

Soğukluğu muhafaza etmek için ısı yalıtımlı çantalar veya soğutucu hazneli plaj çantaları hayatı kolaylaştıran alternatifler olabilirler.

Buzlu çantalar ısıyı kısa süreli muhafaza etmek veya mümkün olan yerlerde buz eklemeye devam ederek kullanmak için iyi bir alternatif olabilir.

 

6.jpg

Donuk Meyveler

Önceden dondurduğumuz üzüm, çilek, kiraz, erik gibi mevsim meyvelerini genç içime uygun meyvemsi içecekleri serin tutmak için kullanabiliriz.

Bir yandan şarap içerken diğer yandan meyve atıştırmak sıcak yaz günlerinde serinletici bir yol olabilir.