18 Yaşından büyük olduğunuzu teyit etmek için lütfen doğum tarihinizi girin.

BU SİTEYE GİRİŞ YAPABİLMENİZ İÇİN 18 YAŞINDAN BÜYÜK OLMAK ZORUNDASINIZ

"Türkiye’de son yıllarda hızla gelişen turizm ve gastronomi sektörüne hizmet vermek amacıyla hayata geçen International Wine and Spirits Academy (IWSA) bir Mey/Diageo Türkiye kuruluşudur.

Alkollü içecekler sektörü çalışanlarının kariyer ve kişisel gelişim yolculuklarında profesyonel başarı için öncü bir kuruluş olmayı hedefleyen IWSA Fermente ve distile içecekler hakkında aranılan her türlü bilginin bulunabileceği bir eğitim ve uygulama merkezi olarak Türkiye gastronomi sektörü için büyük bir açığı da kapamayı hedeflemektedir."

Anadolu Üzümleri

1.02.2022

Tarih:

  1. Ders-Online: 1 Şubat 2022, 19.00-21.30
  2. Ders-Online: 2 Şubat 2022, 19.00-21.30
  3. Ders-Online: 8 Şubat 2022, 19.00-21.30

Sınav-Online: 10  Şubat 2022, 19.00-19.45​

Biletler: Anadolu Üzümleri/ONLINE Ön Bilgi Formu (mailchi.mp)

**Aşağıdaki form ile kayıt alınmıyor sadece iletişime geçmek içindir. Kayıt işlemleri için Anadolu Üzümleri/ONLINE Ön Bilgi Formu (mailchi.mp)​​​​ üzerinden ilerleyebilirsiniz. 


​Program Dili: Türkçe

​Programın  Ama​cı:  Anadolu üzümlerini konun uzmanlarından IWSA’da öğrenmek için bu programa siz de katılabilirsiniz.


Kimler Katılabilir?

  • Sektörde ilk kez çalışacak kişiler,
  • Sektör içinde çalışan; fakat şarap hakkında daha öncesinden bilgi sahibi olmayan kişiler,
  • Bu sektörde çalışmayıp; fakat temel seviyede bilgi sahibi olmak isteyen, şaraba ilgi duyanlar,
  • Bu konuda kendini geliştirmek isteyen herkes katılabilmektedir.

*Covid-19 salgını dolayısıyla bir araya gelmemize engel olacak bir durum olması durumunda tadım ve sınavı ileri bir tarihe ertelemek durumunda kalabiliriz.

​Şirketimizde tüm dünyayı etkileyen COVID-19 hastalığına karşı hem uluslararası sağlık otoriteleri hem Sağlık Bakanlığımız ve diğer ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanan rehberler yakından takip edilmekte ve önlemler titizlikle uygulanmaktadır. Hepimizin sağlığı için ortam havalandırması taze hava ile yapılmakta, mekan ve ekipman hijyeni en üst düzeyde sağlanmakta, program akışı ve oturma düzenleri sosyal mesafe kurallarına uygun olarak ayarlanmakta, personelimizin sağlık durumu takip edilmekte ve hijyen kuralları eksiksiz uygulanmaktadır. Sizlerden de ziyaretiniz öncesi ve bina girişinde olası risk durumunuzu değerlendirmek için bazı bilgiler istenecek ve ateş ölçümü uygulanacaktır. Hastalık ihtimali taşıyan misafirlerimiz bir sonraki programa davet edilecektir. Hepinizden kurallara uyarak görevli personelimize yardımcı olmanızı, kişisel hijyeninizi ve sosyal mesafenizi sürekli korumanızı, tadım dışı zamanlarda maskelerinizi takılı tutmanızı rica eder, sağlıklı günler dileriz. ​


​​​​Herhangi bir sorunuz olursa; iletisim@iwsa.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.​​

​​​

   
   
   

Size Önerdiğimiz Diğer Etkinlikler