18 Yaşından büyük olduğunuzu teyit etmek için lütfen doğum tarihinizi girin.

BU SİTEYE GİRİŞ YAPABİLMENİZ İÇİN 18 YAŞINDAN BÜYÜK OLMAK ZORUNDASINIZ

"Türkiye’de son yıllarda hızla gelişen turizm ve gastronomi sektörüne hizmet vermek amacıyla hayata geçen International Wine and Spirits Academy (IWSA) bir Mey/Diageo Türkiye kuruluşudur.

Alkollü içecekler sektörü çalışanlarının kariyer ve kişisel gelişim yolculuklarında profesyonel başarı için öncü bir kuruluş olmayı hedefleyen IWSA Fermente ve distile içecekler hakkında aranılan her türlü bilginin bulunabileceği bir eğitim ve uygulama merkezi olarak Türkiye gastronomi sektörü için büyük bir açığı da kapamayı hedeflemektedir."

Wine&Dine: The Nose Meets The Chef

24.02.2021

​​​Yoğun talep dolayısıyla atölyenin kontenjanı dolmuştur.

İlginiz için teşekkür ederiz.​​​​​​​​

Tarih: 24 Şubat 2021, 19.00​

Program: Online

Etkinlik kitiniz adresinize kurye ile gönderilecek olup, etkinlik 24 Şubat tarihinde 19.00'da zoom platformu üzerinden başlayacaktır.​

IWSA'nın klasikleşen ''The Nose Meets the Chef'' etkinliğinde Türkiye'nin ilk tasarım parfüm butiği​ La Déesse ​ ile parfümör Vedat Ozan'ın belirlediği kokular, Tutti'nin şefi Müge Ergül'ün hazırladığı eşsiz lezzetler ve IWSA'nın yöneticisi ve eğitmeni Ayça Budak'ın şarap uyumlarıyla gerçekleşen sıra dışı bir gastronomik deneyime hazır mısınız? 24 Şubat akşamı kokuların damakta ve burunda bıraktığı etkilere tanıklık edeceğiniz bu benzersiz online etkinliği kaçırmayın!

*Covid-19 salgını dolayısıyla bir araya gelmemize engel olacak bir durum olması durumunda tadım ve sınavı ileri bir tarihe ertelemek durumunda kalabiliriz.

​Şirketimizde tüm dünyayı etkileyen COVID-19 hastalığına karşı hem uluslararası sağlık otoriteleri hem Sağlık Bakanlığımız ve diğer ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanan rehberler yakından takip edilmekte ve önlemler titizlikle uygulanmaktadır. Hepimizin sağlığı için ortam havalandırması taze hava ile yapılmakta, mekan ve ekipman hijyeni en üst düzeyde sağlanmakta, program akışı ve oturma düzenleri sosyal mesafe kurallarına uygun olarak ayarlanmakta, personelimizin sağlık durumu takip edilmekte ve hijyen kuralları eksiksiz uygulanmaktadır. Sizlerden de ziyaretiniz öncesi ve bina girişinde olası risk durumunuzu değerlendirmek için bazı bilgiler istenecek ve ateş ölçümü uygulanacaktır. Hastalık ihtimali taşıyan misafirlerimiz bir sonraki programa davet edilecektir. Hepinizden kurallara uyarak görevli personelimize yardımcı olmanızı, kişisel hijyeninizi ve sosyal mesafenizi sürekli korumanızı, tadım dışı zamanlarda maskelerinizi takılı tutmanızı rica eder, sağlıklı günler dileriz. ​


​​​​Herhangi bir sorunuz olursa; iletisim@iwsa.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.​​

   
   
   

Size Önerdiğimiz Diğer Etkinlikler