18 Yaşından büyük olduğunuzu teyit etmek için lütfen doğum tarihinizi girin.

BU SİTEYE GİRİŞ YAPABİLMENİZ İÇİN 18 YAŞINDAN BÜYÜK OLMAK ZORUNDASINIZ

"Türkiye’de son yıllarda hızla gelişen turizm ve gastronomi sektörüne hizmet vermek amacıyla hayata geçen International Wine and Spirits Academy (IWSA) bir Mey/Diageo Türkiye kuruluşudur.

Alkollü içecekler sektörü çalışanlarının kariyer ve kişisel gelişim yolculuklarında profesyonel başarı için öncü bir kuruluş olmayı hedefleyen IWSA Fermente ve distile içecekler hakkında aranılan her türlü bilginin bulunabileceği bir eğitim ve uygulama merkezi olarak Türkiye gastronomi sektörü için büyük bir açığı da kapamayı hedeflemektedir."

WINE&DINE:THE NOSE MEETS THE CHEF

9.02.2022

IWSA'nın klasikleşen ''The Nose Meets the Chef'' etkinliğinde Türkiye'nin ilk tasarım parfüm butiği La Déesse ile parfümör Vedat Ozan'ın belirlediği kokular, Basta'nın şefleri Derin Arıbaş ve Kaan Sakarya'nın hazırlayacağı eşsiz lezzetler, IWSA'nın yöneticisi ve eğitmeni Ayça Budak'ın eşleşmeleriyle buluşuyor. Bu sıra dışı gastronomik deneyime hazır mısınız? 9 Şubat akşamı kokuların damakta ve burunda bıraktığı etkilere tanıklık edeceğiniz bu benzersiz etkinliği kaçırmayın!


Etkinlik Adı : WINE & DINE: THE NOSE MEETS THE CHEF

Etkinlik Tarihi: 9 Şubat 2022, Çarşamba

Kapı açılış/etkinlik başlangıç saati: 19.00

Etkinlik Mekanı : IWSA

Etkinlik Mekan Adresi: Büyükdere Caddesi Bahar Sokak No: 13 River Plaza Kat:28 34394 Şişli / İstanbul

Kayıt için: IWSA Wine & Dine: The Nose Meets the Chef Katılım Formu (mailchi.mp)

**Aşağıdaki form ile kayıt alınmıyor sadece iletişime geçmek içindir. ​ÖNEMLİ NOTLAR:

* Etkinliğe katılımdan en az 14 gün önce düzenlenmiş 2 doz Covid-19 Aşı sertifikasına sahip olunması veya 48 saat içinde yapılmış negatif PCR testini ibraz etmesi gerekmektedir. Son 6 ay içerisinde düzenlenmiş “İyileşme sertifikası” sahibi olan katılımcılar da hastalığı geçirmiş olarak kabul edilmektedir. Katılımcının hastalık sonrası karantinası bitmiş ve HES kodu risksiz statüsüne geçmiş olmalıdır.

** Masa düzenlemesi sebebiyle 2 veya daha fazla kişi olarak katılım sağlayacak grupların birlikte katılacağı kişi isimlerini iletisim@iwsa.com.tr adresine iletmelerini rica ederiz.


***IWSA, River Plaza’nın 28. Katındadır.

River Plaza'ya Geliş

1.Metro ile Geliş
Metro ile Levent Durağında inince Özdilek AVM oklarını takip ederek, AVM’ye vardıktan sonra, 1. Kata çıkarak (Yemek Alanının olduğu katta) Safahat Lokantası KFC noktalarının arasında kalan yoldan direkt kimliğinizi ileterek River Plaza’ya giriş yapabilirsiniz.

2.Metro veya Otobüsle Gelenler için Alternatif
AVM bitiminde hemen yanındaki yola saparak (Dede Korkut Sokak üzerinden) Bahar Sokağa giriş yapabilir; River Plaza’nın ana girişinden geçiş yapabilirsiniz.

3.Araba ile Geliş
Özdilek AVM’nin otoparkını kullanarak, otoparka giriş yaptıktan sonra (otopark ücretsizdir) 2. Kata çıkarak (Yemek Alanının olduğu katta) Safahat Lokantası KFC noktalarının arasında kalan yoldan direkt kimliğinizi ileterek River Plaza’ya giriş yapabilirsiniz.

Kayıt için: IWSA Wine & Dine: The Nose Meets the Chef Katılım Formu (mailchi.mp)

**Aşağıdaki form ile kayıt alınmıyor sadece iletişime geçmek içindir. 


   
   
   

Size Önerdiğimiz Diğer Etkinlikler