18 Yaşından büyük olduğunuzu teyit etmek için lütfen doğum tarihinizi girin.

BU SİTEYE GİRİŞ YAPABİLMENİZ İÇİN 18 YAŞINDAN BÜYÜK OLMAK ZORUNDASINIZ

"Türkiye’de son yıllarda hızla gelişen turizm ve gastronomi sektörüne hizmet vermek amacıyla hayata geçen International Wine and Spirits Academy (IWSA) bir Mey/Diageo Türkiye kuruluşudur.

Alkollü içecekler sektörü çalışanlarının kariyer ve kişisel gelişim yolculuklarında profesyonel başarı için öncü bir kuruluş olmayı hedefleyen IWSA Fermente ve distile içecekler hakkında aranılan her türlü bilginin bulunabileceği bir eğitim ve uygulama merkezi olarak Türkiye gastronomi sektörü için büyük bir açığı da kapamayı hedeflemektedir."

 

DİSTİLE İÇKİ ATÖLYE ÇALIŞMALARI

Anason Akademisi :

 Bu atölye çalışmasında Anadolu topraklarında 500 yıldan fazla bir geçmişi olan rakı, sunumundan mezelerine, tarihinden servis inceliklerine her yönüyle anlatılıyor.

Miksoloji: 
Distile içeceklerin en popüler tüketim alanlarından biri olan kokteyl bir çok kişinin ilgi alanına girer. Herkes usta bir barmen gibi eşsiz kokteyller yaratmak ister. Bu kadar kısa sürede usta olunamasa bile işin incelikleriyle ilgili bilgi sahibi olunabilecek oldukça interaktif bir atölye çalışmasıdır. 

Viski Atölyesi: Single maltlardan, blendedlara, İskoçya’dan Amerika’ya, distile içeceklerin en geniş ve eğlenceli konularından biri olan viski ile ilgili merak edilen her şeye bu atölyede ulaşabilirsiniz.​​