18 Yaşından büyük olduğunuzu teyit etmek için lütfen doğum tarihinizi girin.

BU SİTEYE GİRİŞ YAPABİLMENİZ İÇİN 18 YAŞINDAN BÜYÜK OLMAK ZORUNDASINIZ

"Türkiye’de son yıllarda hızla gelişen turizm ve gastronomi sektörüne hizmet vermek amacıyla hayata geçen International Wine and Spirits Academy (IWSA) bir Mey/Diageo Türkiye kuruluşudur.

Alkollü içecekler sektörü çalışanlarının kariyer ve kişisel gelişim yolculuklarında profesyonel başarı için öncü bir kuruluş olmayı hedefleyen IWSA Fermente ve distile içecekler hakkında aranılan her türlü bilginin bulunabileceği bir eğitim ve uygulama merkezi olarak Türkiye gastronomi sektörü için büyük bir açığı da kapamayı hedeflemektedir."

 

 Akreditasyonlar

​​
Milli Eğitim Bakanlığı Akreditasyonu

IWSA’da düzenlenen “Özel Mey Yiyecek İçecek Meslek Edindirme Kursu” tarafından verilen “Fermente ve Distile İçecek Servis Elemanı Yetiştirme” ve “Yiyecek İçecek İşletmeciliği” T.C. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı programlar olup, katılımcıların başarıyla bitirmeleri halinde M.E.B onaylı sertifikalar verilmektedir. ​​


 

 

 
Wine & Spirit Education Trust Akreditasyonu

Dünyanın şarap ve yüksek alkollü içkiler konusunda uzman ve saygın kuruluşu “Wine & Spirit Education Trust(WSET); 50 yıldır faaliyetlerini sürdüren ve bugüne kadar sektöre ilgi duyan veya sektör profesyoneli olan 36.000 kişiyi eğiten, dünyada şarap uzmanı yetiştirilmesi konusunda kabul gören en büyük ve en güvenilir kuruluş olma özelliğini taşıyor.

Merkezi Londra’da bulunan WSET’nin eğitmenleri dünya çapında kabul gören ve bilgileri devamlı denetlenen eğitmenlerdir. Tüm dünyada eğitim ortakları olan WSET’nin müfredatı ve nitelikleri İngiltere hükümeti eğitim otoritesi tarafından hazırlanmaktadır.

International Wine&Spirits Academy, “Wine & Spirit Education Trust (WSET)” programlarının Türkiye’deki ilk temsilcisidir. WSET hakkında daha detaylı bilgi için www.wsetglobal.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.