18 Yaşından büyük olduğunuzu teyit etmek için lütfen doğum tarihinizi girin.

BU SİTEYE GİRİŞ YAPABİLMENİZ İÇİN 18 YAŞINDAN BÜYÜK OLMAK ZORUNDASINIZ

"Türkiye’de son yıllarda hızla gelişen turizm ve gastronomi sektörüne hizmet vermek amacıyla hayata geçen International Wine and Spirits Academy (IWSA) bir Mey/Diageo Türkiye kuruluşudur.

Alkollü içecekler sektörü çalışanlarının kariyer ve kişisel gelişim yolculuklarında profesyonel başarı için öncü bir kuruluş olmayı hedefleyen IWSA Fermente ve distile içecekler hakkında aranılan her türlü bilginin bulunabileceği bir eğitim ve uygulama merkezi olarak Türkiye gastronomi sektörü için büyük bir açığı da kapamayı hedeflemektedir."

WSET 1. Seviye Şarap Yeterlilik Programı

7.06.2022

Dünyanın şarap ve distile içkiler konusunda en uzman ve saygın kuruluşu Wine & Spirit Education Trust’ın Türkiye’deki ilk program sağlayıcısı IWSA uzmanlığında düzenlenecek olan WSET 1. Seviye Şarap Yeterlilik Programı online olarak şarap dünyasının kapılarını aralayacak.


Etkinlik Adı : WSET 1. SEVİYE ŞARAP YETERLİLİK PROGRAMI

Etkinlik Tarihi: 7-14-20/21 Haziran

Dersler online olarak zoom uygulaması üzerinden gerçekleşecektir.

Tadım ve sınav sosyal mesafe ve hijyen koşullarına uygun olarak IWSA'da fiziki sınıf ortamında gerçekleşecektir.

  1. Ders-Online: 7 Haziran, 19.00-21.30
  2. Ders-Online: 14 Haziran, 19.00-21.30

Sınav seçmeli tarihlerden biri;

Sınav+ Tadım: 20 Haziran'da IWSA'da: 19.00-20.30 

Sınav + Tadım: 21 Haziran'da IWSA'da: 19.00-20.30 

*Sınava giriş hakkı için tüm derslere katılım zorunludur.


 Biletler: https://mailchi.mp/anasonisleri/wset-1seviye-sarap-yeterlilik-haziran2022


Kapı açılış/etkinlik başlangıç saati: 19.00

Etkinlik Mekanı : Dersler: Zoom & Sınav: IWSA

**sadece sınav için**Etkinlik Mekan Adresi: Büyükdere Caddesi Bahar Sokak No: 13 River Plaza Kat:28 34394 Şişli / İstanbul


Neyran Ayan

Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler eğitimini tamamlamıştır.

2019 yılından itibaren IWSA'da Eğitim Uzmanı olarak görev almaktadır.

Aynı zamanda “Level 3 Award in Wine&Spirits", “WSET Educator Programme" ''Anason Akademisi' ve 'Edinburgh Whisky Academy ' sertifikalarına sahiptir.

 

International Wine& Spirits Academy

Mey|Diageo Türkiye tarafından kurulan IWSA, gastronomi sektörü çalışanlarının kariyer ve kişisel gelişim yolculuklarında profesyonel başarı için öncü bir kuruluş olmayı hedefliyor. Fermente ve distile içecekler hakkında aranılan her türlü bilginin bulunabileceği bir eğitim ve uygulama merkezi olarak Türkiye gastronomi sektörü için büyük bir açığı da kapamayı hedefleyen merkez, bütünsel bir yeme &içme eğitimine destek oluyor.

 

Etkinliğe ait notlar: Etkinlik 18 yaş üstüne açıktır.

 

 * *Adınıza sınav talep edilebilmesi için; WSET tüm sınav katılımcılarından ekli imzalı formu talep etmektedir. Yine Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında hazırlanan aydınlatma metnimiz ekte olup; verilerin WSET'e (yurtdışı aktarımı) için de açık rızanıza ihtiyaç bulunmaktadır. Bu sebeplerle onay kutucuklarını doldurmanızı ve tarafıma mail ile imzalı formun gönderilmesini rica ederim. Konuya ilişkin talep ve sorularınızı da bizlere iletebilirsiniz.

*Covid-19 salgını dolayısıyla bir araya gelmemize engel olacak bir durum olması durumunda tadım ve sınavı ileri bir tarihe ertelemek durumunda kalabiliriz.

 Biletler: https://mailchi.mp/anasonisleri/wset-1seviye-sarap-yeterlilik-haziran2022

 

 

   
   
   

Size Önerdiğimiz Diğer Etkinlikler