18 Yaşından büyük olduğunuzu teyit etmek için lütfen doğum tarihinizi girin.

BU SİTEYE GİRİŞ YAPABİLMENİZ İÇİN 18 YAŞINDAN BÜYÜK OLMAK ZORUNDASINIZ

"Türkiye’de son yıllarda hızla gelişen turizm ve gastronomi sektörüne hizmet vermek amacıyla hayata geçen International Wine and Spirits Academy (IWSA) bir Mey/Diageo Türkiye kuruluşudur.

Alkollü içecekler sektörü çalışanlarının kariyer ve kişisel gelişim yolculuklarında profesyonel başarı için öncü bir kuruluş olmayı hedefleyen IWSA Fermente ve distile içecekler hakkında aranılan her türlü bilginin bulunabileceği bir eğitim ve uygulama merkezi olarak Türkiye gastronomi sektörü için büyük bir açığı da kapamayı hedeflemektedir."

RAKI GASTRONOMİSİ: TASTY CINEMA

23.12.2020

​​Duyularınızı harekete geçirecek bir deneyime hazır olun! Tasty Cinema ekibinin koku ve tat alma duyularını dahil ederek film izleme keyfine yepyeni bir boyut kattığı atölye deneyimine sizleri davet ediyoruz. Kemal Demirasal’ın tasarladığı, şef Deniz Temel tarafından hazırlanan lezzet dolu menü ve IWSA ekibinin eşleşmeleriyle Netflix Party üzerinden ‘Aile Arasında’ filmini hep birlikte izleyeceğiz. Film sonrası IWSA’nın yöneticisi ve eğitmeni Ayça Budak, kalite, teknik ve inovasyon müdürü Duygu Beypınar ve Tasty Cinema ekibinin de katılacağı Zoom üzerinden yapılacak sohbetle film keyfini tamamlayacağız. 23 Aralık’ta bu deneyimi IWSA ile yaşayın!

*Etkinliğe katılmak için Netflix üyesi olmanız gerekmemektedir.​

​Saat: 20.00

​Başvuru için: iletisim@iwsa.com.tr


   
   
   

Size Önerdiğimiz Diğer Etkinlikler