18 Yaşından büyük olduğunuzu teyit etmek için lütfen doğum tarihinizi girin.

BU SİTEYE GİRİŞ YAPABİLMENİZ İÇİN 18 YAŞINDAN BÜYÜK OLMAK ZORUNDASINIZ

"Türkiye’de son yıllarda hızla gelişen turizm ve gastronomi sektörüne hizmet vermek amacıyla hayata geçen International Wine and Spirits Academy (IWSA) bir Mey/Diageo Türkiye kuruluşudur.

Alkollü içecekler sektörü çalışanlarının kariyer ve kişisel gelişim yolculuklarında profesyonel başarı için öncü bir kuruluş olmayı hedefleyen IWSA Fermente ve distile içecekler hakkında aranılan her türlü bilginin bulunabileceği bir eğitim ve uygulama merkezi olarak Türkiye gastronomi sektörü için büyük bir açığı da kapamayı hedeflemektedir."

 

 Erişilebilirlik Bildirgesi

​​

Bu web sitesi olabildiğince fazla kullanıcı tarafından erişilebilir olmak üzere tasarlanmıştır. Erişilebilirliği arttırmak için düzeni olarak yeni yollar arıyoruz. Web sitemizi daha fazla kullanıcı tarafından erişilebilir duruma getirmek için çalışıyoruz; ancak daha iyileştirilebilir olduğunu düşündüğünüz noktalar için lütfen bize ulaşın.

Erişilebilirlik Bilgileri

Özellikler
HTML Başlıkları
Bu web sitesi web sitesi içeriğini düzenlemek için HTML başlıklarını kullanır. Bazı yardımcı teknolojiler klavye kısa yolları sayesinde başlıklar arasında gezmenizi sağlar.

Metin Boyutu
Metin boyutunu tarayıcınızdaki kontroller sayesinde değiştirebilirsiniz. Örneğin Internet Explorer için Görünüm menüsünden Metin Boyutunu seçebilirsiniz. Eğer tekerlekli bir fareye sahipseniz, metin boyutunu ayarlamak için yukarı ve aşağı kaydırabilirsiniz.

Görseller ve alt etiketler
Web sitemizdeki tüm görsellerde alt etiketlerde açıklayıcı alternatif metinler vardır. Bu sayede kullanıcılar görsel henüz yüklenmemiş olsa dahi, görselin ne olduğunu anlayabilirler.

Formlar
Web sitemizdeki çeşitli formların tüm alanlarına rahatlıkla erişebilirsiniz. Çoğu tarayıcıda klavyedeki “Tab” tuşu ile alanlar arasında gezebilirsiniz.​